Bělení zubů

Bělení zubů

Toužíte po zářivě bílém úsměvu? K vytouženému úsměvu vám rádi pomůžeme ordinační metodu bělení zubů Phillips ZOOM, která je rychlá a přitom šetrná. 

Vyzkoušejte nejúčinnější metodu bezbolestného bělení zubů

Bezpečný a účinný systém ZOOM kombinuje účinky bělícího gelu a modrého světla. Dle individuálních požadavků lze kombinovat i s domácím bělením, díky kterému snadno dosáhnete požadovaného odstínu zubů a prodloužení efektu vybělených zubů.

Získejte přirozeně bílý úsměv

Tato metoda bělení zubů odstraňuje i hluboce usazené pigmenty už v počáteční fázi bělení.

Bělení zubů Dent Vita
Bělení zubů Dent Vita
Bělení zubů Dent Vita

Otázky a odpovědi

Jakých výsledků můžeme dosáhnout?

Klinické studie prokazují výsledky vybělení až o 8 – 9 odstínů za jednu hodinu. Konečný výsledek závisí na výchozím odstínu zubů pacienta. Doporučujeme vždy konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Je bělení bezpečné a vhodné pro citlivé zuby?

Ano. Díky patentované technologii Philips ZOOM, která bělí a zároveň regeneruje poškozenou zubní sklovinu za pomoci nano-Hydroxyapatitu. Tato metoda splňuje požadavky EU, 6% peroxidu vodíku.

Jak dlouho výsledky vybělení vydrží?

Všeobecně vydrží výsledky vybělení 2 – 3 roky, délku však ovlivňuje důkladnost ústní hygieny a životní styl (kouření, barevné potraviny).

Způsobuje bělení citlivost?

Během procedury dochází k izolaci měkkých tkání za pomoci bariérových gelů, které poskytují maximální ochranu před světlem i bělícím gelem. Tato metoda je speciálně určena i pro pacienty s citlivými zuby. Pěnové složení bělícího gelu zaručuje optimální pokrytí povrchu zubu a tím i rovnoměrné působení nano-Hydroxyapatitu po celém povrchu.

Doba trvání bělení zubů se odvíjí od stávajícího odstínu zubů. Doporučená doba procedury je 6 x 10 minut.

Volejte 724 042 031 | Dentální ordinace Dent Vita | Vaše zubní ordinace na Praze 2

Created with ❤︎ DentVita